STRONY WWW

Twoja unikalna wizytówka w internecie

STRONY INTERNETOWE WWW

Zwróć uwagę potencjalnych klientów na Twoją firmę za pomocą prestiżowej strony internetowej. Zdobądź ich zaufanie. Przekonaj ich do skorzystania właśnie z Twojej oferty. Codziennie jesteś porównywany w Internecie z innymi firmami. Zacznij wygrywać każdy pojedynek o klienta.

Tworzymy intrygujące strony internetowe, które cechują się nowoczesnym wyglądem, a tym samym będą przyjemne w odbiorze jeszcze przez wiele lat. Kierujemy się zasadami UX, aby użytkownik mógł w prosty i intuicyjny sposób poruszać się po stronie. W cenie optymalizujemy witrynę internetową pod kątem pozycjonowania, a tym samym dodajemy mały bonus od siebie, co jest rzadko spotykane u innych agencji interaktywnych. Strony firmowe tworzymy na systemie do zarządzania treścią (CMS) WordPress, dzięki czemu po zakończeniu realizacji użytkownik ma szybki i prosty dostęp do zmiany tekstów czy grafik.

PROCES REALIZACJI

SPOTKANIE

Nasz przedstawiciel handlowy umawia się na spotkanie w dogodnym terminie dla Ciebie które ma na celu analizę potrzeb klienta.

ANALIZA WSTĘPNA

Następny krok to przygotowanie analizy konkurencji oraz branży. Analizy te są niezbędne do stworzenia odpowiedniego projektu dla klienta.

REALIZACJA

Przygotowujemy wstępny projekt dla klienta. Realizacja trwa od 2-5 dni w zależności od zapotrzebowań firmy zamawiającej oraz stopnia zaawansowania projektu.

CZYM CECHUJĄ SIĘ NASZE STRONY?

Responsywność

Wszystkie strony, jakie tworzymy są przystosowane pod urządzenia mobilne, aby użytkownik mógł wygodnie korzystać z nich na telefonie, tablecie czy netbook’u.

Nowoczesność

Nowoczesna szata graficzna, jaką dla Ciebie stworzymy będzie atrakcyjna jeszcze przez wiele tak, nie będziesz musiał co rok inwestować w kolejne projekty.

Łatwość Obsługi

System CMS – WordPress – pozwala bardzo łatwo zarządzać stroną i nanosić zmiany w grafikach czy tekstach.

Optymalizacja

Zoptymalizujemy Twoją wizytówkę firmową pod pozycjonowanie kluczowych fraz, dzięki czemu unikniesz dodatkowych opłat za Audyt SEO w przyszłości.

Przejrzystość

Przy projektowaniu zachowujemy pełną przejrzystość grafiki, aby wszystkie informacje na stronie były widoczne i łatwo dostępne.

Łatwa do rozbudowy

Jeśli w przyszłości chciałbyś rozbudować projekt o nowe funkcjonalności, to będzie to jak najbardziej możliwe.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Sprawdź nasze przykładowe realizacje i sprawdź na co stać nasz zespół. Jesteśmy kreatywni, doświadczenie i nieosiągalni dla konkurencji. Zobacz sam!

NASI KLIENCI O NAS

ZAUFALI NAM M.IN.

shadow

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Tel: 537 220 009  E-mail: biuro@kbsolution.pl
www.kbsolution.pl