O NAS

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą której potrzebujesz żeby zaistnieć w Internecie!

Agencja KBS.PRO została stworzona z myślą o firmach potrzebujących kompleksowych rozwiązań z zakresu e-marketingu. Nie każdy może pozwolić sobie na zatrudnienie pracownika, który w profesjonalny sposób stworzy i przeprowadzi skuteczną kampanię. Firmy posiadające budżety na ten luksus stają przed innym dylematem – „Czy ta osoba spełni nasze oczekiwania”. W tym miejscu pojawia się właśnie zespół KBS.PRO specjalistów z ogromnym doświadczeniem i wieloma sukcesami na koncie. Facebook, strony www, pozycjonowanie, adwords nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nieustające szkolenia, badania rynku oraz kontrola reakcji użytkowników, gwarantują skuteczność na najwyższym poziomie. Zadowolony klient oraz efektywne rozwiązania to najlepsza reklama, dlatego drogi czytelniku spójrz na naszych klientów, odwiedź ich strony www i FB, poszukaj usług w wyszukiwarce google. Tak właśnie może być prowadzona również twoja FIRMA. Zadzwoń, umów się na spotkanie lub poproś o wycenę mailową. Gwarantujemy Ci skuteczność oraz nowoczesne rozwiązania w najniższej cenie.

JESTEŚMY

…zafascynowani możliwościami, jakie daje nam internet. KBS PRO to przede wszystkim ludzie, których łączy wspólna pasja jaką jest wirtualny świat. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem, który z zapałem podejmuje najtrudniejsze zadania, choć i te proste wykonujemy również z radością!

TWORZYMY

…rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Wykorzystujemy naszą wiedzę popartą doświadczeniem, którą zebraliśmy przez lata. Kreatywność, indywidualne podejście, nowoczesność, zaangażowanie, pasja to słowa które najlepiej charakteryzują naszą Agencję.

DBAMY

…o najwyższą satysfakcję naszych Klientów. Jak? Wykorzystując najnowsze technologie internetowe oraz projekty graficzne wysokiej jakości. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby Klienta i zastosować najlepsze rozwiązanie w zakresie promocji i reklamy w internecie.

NASI KLIENCI O NAS

ZAUFALI NAM M.IN.

shadow

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Tel: 537 220 009  E-mail: biuro@kbsolution.pl
www.kbsolution.pl