STRONY WWW od 500zł!!

Cyfrowa technologia dzisiejszych czasów jest przewodnim instrumentem reklamy i obowiązkowym elementem komunikującym potencjalnych klientów z Twoją firmy. Podstawą prawidłowo rozwijającej się marki jest posiadanie unikatowej strony introny internetowej która podkreśli charakter, branżę i specjalności w których chcesz się wyróżniać. Tworzymy intrygujące strony internetowe cechujące się nowoczesnym wyglądem, przejrzystością i pełną optymalizacją pozycjonowania. Prosty i łatwy w obsłudze CMS (WordPress) sprawia, że poruszanie się po stronie jest bardzo intuicyjne, zmiana treści czy grafik nie stanowi żadnego problemu. W cenie każdego projektu jest krótkie przeszkolenie. Nie uzależniamy naszych klientów od niekończących się płatnych aktualizacji, WordPress robi to automatycznie i nie wymaga nakładów finansowych. Jego kompatybilność pozwala w przyszłość rozbudować stronę do nieograniczonych funkcjonalności – od chatu z klientem przez sklep po program fakturowo-magazynowy i wile innych. Przystosowanie do urządzeń mobilnych czyli responsywność jest oczywiście standardem

W obecnym świecie każdy potencjalny klient rozpoczyna poszukiwania dostawcy usług na które ma zapotrzebowanie od internetu świadczą o tym wielomilionowe zapytania z najpopularniejszych wyszukiwarek google, yahoo itp.

Aby dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców pierwszym krokiem jest stworzenie strony www. Strona www stała się czymś niezbędnym do prowadzenia własnej działalności. Dlatego jeżeli znalazłeś się na stronie naszej firmy znaczy, że potrzebujesz pomocy w stworzeniu Twojej wizytówki w sieci. Nie czekaj i skontaktuj się z nami, a w przeciągu paru dni po poznaniu Twoich potrzeb stworzymy wstępny projekt dla potrzeb prowadzonej działalności!

 • indywidualne podejście
 • innowacyjne podejście
 • strony zgodne z wymogami google
 • stałą opieka nad stroną
 • indywidualne podejście
 • innowacyjne podejście
 • strony zgodne z wymogami google
 • stałą opieka nad stroną
shadow
shadow

STRONA - SZABLON

Jeżeli potrzebujesz stronę jak wizytówkę firmy to jest to rozwiązanie dla Ciebie, umożliwi zamieszczenie informacji o produktach, usługach i danych teleadresowych. Tania propozycja oparta na szablonach stworzonych przez Nas lub zewnętrzne podmioty. Nie gwarantuje unikalności ale sprawdza się świetnie w lokalnym pozycjonowaniu i jako narzędzie komunikacji z potencjalnymi klientami.

STRONA - UNIKALNA

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji ? Jeżeli tak jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Wygląd, funkcjonalność, układ treści i nieskończone możliwości adaptacji strony to elementy, które sprawią, że każdy potencjalny klient zapamięta twoją firmę i błyskawicznie skojarzy kampanie reklamowe prowadzone na jej konto. Dodatkowo będzie to zdecydowanie najlepszy kierunek jeżeli planujesz pozycjonowanie w trudnej i konkurencyjnej branży. Dzięki dowolnej ilości podstron wyeksponujesz w przejrzysty sposób niezliczone zalety Twojego przedsiębiorstwa. Dokonaj dobrego wyboru i pozwól nam stworzyć profesjonalną stronę www. W podziękowaniu zapewnimy 6 miesięcy obsługi i szkolenie z obsługi CMS

SKLEP INTERNETOWY

Z największym poświęceniem dla nowoczesności i bezpieczeństwa tworzymy dla Was niespotykane internetowe witryny sklepowe. Charakterystyka e-sklepów zmienia się bardzo szybko, każdego roku upodobania klientów zmieniają wygląd stron, układ treści oraz funkcjonalność na urządzeniach mobilnych. Nie pozostawaj w tyle, nasze rozwiązania pozwalają w łatwy sposób zmieniać się razem z trendami. Nowa szata graficzna po 12? 6? a może 3 miesiącach? Nie ma problemu – zawartość treści i produktów nie trzeba wprowadzać na nowo. Śledzimy rynek i statystyki, zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie. Jeżeli masz swoją wizję z przyjemnością ją zrealizujemy. Warto wspomnieć o bezpieczeństwie, przyjmujesz dane użytkowników i jesteś za nie odpowiedzialny, dlatego gwarantujemy najwyższe standardy zabezpieczeń i pełną aktualizację online.

shadow
shadow

Jak działamy?

 • poznajemy indywidualne zapotrzebowanie klienta
 • odbieramy niezbędne materiały do strony www
 • przygotowujemy wstępny projekt strony głównej oraz wybranej zakładki
 • dostosowujemy projekt pod poprawki klienta
 • finalizujemy projekt oraz podpinamy stronę pod domenę internetową

Wysoka jakość!

W całym procesie tworzenia strony internetowej dbamy o wysoką jakość wykonania prac oraz o dotrzymanie terminów. Cały efekt tworzenia serwisu klient może obserwować pod roboczym adresem internetowym tak aby na bieżąco mógł sprawdzać postęp prac nad jego stroną www.

PRZYKŁADOWE REALIZACJI