Facebook FAN PAGE dla Twojej Firmy!

FACEBOOK to obecnie największy społecznościowy serwis na świecie. Dzięki olbrzymiej popularności w Polsce to także idealne rozwiązanie dla bezpośredniej komunikacji Twojej firmy z konsumentami. Przystępna i angażująca forma serwisu pozwala na zmniejszenie dystansu pomiędzy marką a odbiorcą reklamy. Każdy kto „polubi” stronę firmową na Facebooku, staje się automatycznie fanem prezentowanej przez Ciebie marki, może komentować oraz udostępniać materiały zamieszczone na Twoim Fan Page’u

Każda aktywność użytkownika związana z polubioną stroną jest na bieżąco przekazywana do jego znajomych. Profesjonalnie stworzony i prowadzony profil firmowy, umożliwia zatem skuteczne komunikowanie treści reklamowo-informacyjnych do obszernej, ale sprecyzowanej grupy docelowej.

Facebook jest serwisem opartym na interakcji i zaangażowaniu użytkowników, umożliwia w prosty sposób wykorzystać społecznościowy charakter do reklamy i promocji. Facebook dla firm pozwala nie tylko publikować ciekawe treści i informować fanów o aktualnych usługach/produktach, ale także organizować konkursy i akcje promocyjne, które pozwolą skutecznie wypromować wizerunek Twojej marki.

shadow

Masz jakieś pytania dotyczące naszej oferty FACEBOOK FAN PAGE?

Zapraszamy do kontaktu jesteśmy do Państwa dyspozycji – na wszystkie wiadomości odpowiemy w przeciągu 24h!

shadow

Zaufali nam między innymi:

shadow

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress