FACEBOOK DLA FIRM od 200zł!!

Nasza agencja od 8 lat specjalizuje się w kreowaniu pozytywnego wizerunku marek w mediach społecznościowych. Projektujemy i prowadzimy kampanie promocyjne, realizujące ściśle określone cele biznesowe firm z różnych branż. Wybierając nas, wybierasz specjalistów zajmujących się Social Media na co dzień dla szerokiego spectrum klientów. Każdy fanpage to osobna historia, zaufaj nam i napiszmy ją razem.

FACEBOOK to obecnie największy społecznościowy serwis na świecie. Dzięki olbrzymiej popularności w Polsce to także idealne rozwiązanie dla bezpośredniej komunikacji Twojej firmy z konsumentami. Przystępna i angażująca forma serwisu pozwala na zmniejszenie dystansu pomiędzy marką a odbiorcą reklamy. Każdy kto „polubi” stronę firmową na Facebooku, staje się automatycznie fanem prezentowanej przez Ciebie marki, może komentować oraz udostępniać materiały zamieszczone na Twoim Fan Page’u

Każda aktywność użytkownika związana z polubioną stroną jest na bieżąco przekazywana do jego znajomych. Profesjonalnie stworzony i prowadzony profil firmowy, umożliwia zatem skuteczne komunikowanie treści reklamowo-informacyjnych do obszernej, ale sprecyzowanej grupy docelowej.

Facebook jest serwisem opartym na interakcji i zaangażowaniu użytkowników, umożliwia w prosty sposób wykorzystać społecznościowy charakter do reklamy i promocji. Facebook dla firm pozwala nie tylko publikować ciekawe treści i informować fanów o aktualnych usługach/produktach, ale także organizować konkursy i akcje promocyjne, które pozwolą skutecznie wypromować wizerunek Twojej marki.

shadow
shadow

FACEBOOK - RYNEK LOKALNY

Jeżeli Twoja firma działa na rynku lokalnym, jej widoczność jest nie wystarczająca a grupa odbiorców do których należy dotrzeć bardzo wąska, jeżeli jesteś właścicielem usługi lub sklepu stacjonarnego i chcesz aby dowiedziała się o nim społeczność regionalna – Dobrze trafiłeś. Doskonale wiemy jak stworzyć oraz poprowadzić obecność Twojej firmy w social media tak aby osiągnąć najbardziej satysfakcjonujące efekty. Dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotowaliśmy profesjonalną strategię, która opiera się na analizie i kontroli danych statystycznych. Trendy regionalne zmieniają się bardzo dynamicznie. Wiedza o tym co interesuje, zachwyca, bawi Twoich potencjalnych klientów to klucz do stworzenia barwnej i interesującej dla odbiorców strony firmowej. Gwarantujemy indywidualne podejście do
każdego projektu.

FACEBOOK - SKLEP ONLINE

Zastanawiasz się jak media społecznościowe mogą wpłynąć na sprzedaż produktów online? Słyszałeś o „PIXEL FACEBOOK” ale nie wiesz jak tego użyć? – Dobrze trafiłeś. Proponujemy Ci sprawdzone metody podnoszenia sprzedaży w Twoim e-sklepie.
Monitoring konwersji w e-sklepie i stronie www, kierowanie reklam do użytkowników z największym szansą konwersji, tworzenie niestandardowych grup odbiorców, zwiększanie liczby fanów oraz przywracanie tych którzy przestali obserwować Twoją markę, to tylko część nowoczesnych technik stymulujących sprzedaż. Prowadzenie sklepu internetowego z partnerem, który zna i rozumie zasady panujące w sieci jest dużo łatwiejsze. Droga do sukcesu prowadzi przez zakładkę kontakt – Zapraszamy!

MONITORING SYTUACJI

Wielu użytkowników mediów społecznościowych uwielbia upublicznianie swoich pozytywnych uczuć jak i wskazywanie problemów, uchybień oraz komunikacyjnych wpadek. Niestety chętniej wyrażają swoje niezadowolenie niż pozytywne opinie. Szybka reakcja i profesjonalna odpowiedź nie dopuści do wybuchu większego kryzysu. Sam nie jesteś w stanie znaleźć wszystkich informacji które publikują internauci o Twojej Firmie, nie
przejmuj się my osobiście również. Dlatego aby zapobiec takim sytuacją proponujemy ciągły monitoring wybranych fraz. Nowoczesne narzędzia pozwolą odnaleźć każdy komentarz który pojawi się w internecie i odpowiednio na niego zareagować. Na początkowych etapach rozwoju stron firnowych w mediach społecznościowych są to rozwiązania przydatne, jednak przy systematycznym wzroście znaczenia i korzyści jakie płyną z nich dla Twojej firmy stają się obowiązkowe.

SOCIAL MEDIA

  • to potęga dzisiejszego świata internetu
  • to gigantyczne możliwości reklamy Twojej firmy
  • to nieograniczone ilości potencjalnych klientów
  • to idealne narzędzie do reklamy
  • to narzędzie którego potrzebuje każda firma do budowania relacji z klientami

Wysoka jakość!

Nasz zespół pomoże Ci stworzyć i prowadzić efektywny i efektowny Fan Page dzięki któremu klienci z danego zakresu grupy docelowej stworonej przez Ciebie dotrą do Twojej oferty. Strony FB tworzymy od podstaw, odpowiadamy na wiadomości kierowane do twoje FAN PAGE Facebook, tworzymy stałą więź pomiędzy użytkownikami Facebook, a Twoją firmą!

shadow

Zaufali nam między innymi:

Masz pytania dotyczące naszej oferty FACEBOOK FAN PAGE DLA FIRM?

Zapraszamy do kontaktu jesteśmy do Państwa dyspozycji – na wszystkie wiadomości odpowiemy w przeciągu 24h!

shadow